26 maja – PIĄTKA dla Bartka!

vdlabartkaZnowu będziemy biegali wspólnie! Znowu w zorganizowanym biegu i wreszcie w Kielcach. A co więcej, przy okazji będziemy pomagali Bartkowi. W ostatni piątek koncertowaliśmy dla Bartka. Udało się chyba nie najgorzej. Byłem, widziałem, nawet kilka słów, sensownych czy nie – to już inna sprawa, udało się powiedzieć ze sceny. Bracia z Pectus byli, zaśpiewali i zagrali nie najgorzej. Ania Wyszkoni kierowana przez swojego męża, o którym można mówić wiele, ale nie można mu zarzucić, że nie wie jak się robi szoł, dała naprawdę niezły koncert. Durczak znany z tego, że z zespołu Ich Troje zrobił mega wielkie wydarzenie muzyczno-artystyczne, podobnie czyni z Anią Wyszkoni. Muszę przyznać, że mimo, iż to „nie jest moja muza” to jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu przygotowania występu przez managment Ani. Najwyższa półka!  Muzycznie, technicznie i wzrokowo – super! Pochwalić należy też, a może przede wszystkim należy pochwalić organizatorów. Wiem, że to była pierwsza tak duża impreza, którą organizowali. Porwali się na naprawdę ogromną sprawę, pewnie następnym razem wiele rzeczy zrobią by inaczej, ale koniec końców wyszło super. Efekt końcowy był mega pozytywny, a uśmiechnięta od ucha do ucha buzia Bartka była największą nagrodą dla nas wszystkich.

dlaBartka_pectus_wyszkoni_maj2013

od lewej: piszący te słowa – ja, Bartek – główny bohater koncertu, jego mama Karolina i tata Damian

W niedzielę 26 maja będzie kolejna szansa aby pomóc, a przy okazji się świetnie bawić. PIĄTKA DLA BARTKA to bieg jak sama nazwa wskazuje na około:) pięć kilometrów w malowniczych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnym towarzystwie! Wpisowe w kwocie minimum 10 zł(można wpłacać więcej i wiem, że wiele osób tak robi) nie będzie problemem, 5 km to także problem żaden, a i limit czasu ustalony na 60 minut powoduje, że trasę można praktycznie przejść. Nawet z kijkami:)

Na chwilę obecną (wtorek, godz. 11.00) zapisało się już ponad 200 osób, ustalony limit to 400. Także nie ma na co czekać!

Dlatego zapraszam ogromnie do udziału!

Zapisać się można tutaj: http://www.kieleckadycha.pl/zawodnicy.php

Lista startowa jest tutaj: http://www.kieleckadycha.pl/listastartowa.php

a więcej o biegu tutaj: http://www.kieleckadycha.pl/bieg.php

DO ZOBACZENIA SZURACZE na starcie i mecie!

A jeśli ktoś z Was chciałby pomóc „bardziej” zostać oficjalnym sponsorem, partnerem, a może chciałby ufundować nagrody – czekam na Was: kontakt@szuranie.pl

Author: szuracz

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.