Dziesięć dni do KIELECKIEJ DYCHY!

plakat_kielecka_dycha_A5Dokładnie dziesięć dni pozostało to startu Największego Kieleckiego Biegu. II Kielecka Dycha ruszy dokładnie o godzinie 10.00, w niedzielę 20 października. Jaki to będzie bieg? Jedno jest pewne. REKORDOWY! Na liście zgłoszeń na tę chwilę jest ponad 500 nazwisk, ponad 300 uczestników wpłaciło wpisowe i tym samym potwierdziło chęć udziału w biegu. Wpłat można dokonywać jeszcze dzisiaj, lub (jeśli będą wolne miejsca) w dniu imprezy w Biurze Zawodów. Wpisowe będzie kosztowało wtedy 10 złotych drożej.

Czy warto? Damian Orzechowski z www.naszmaraton.pl – tata Bartka, dla którego coraz więcej biegaczy biega, aby Bartek mógł biegać – mówi, że Kielecka Dycha ma to coś, czego nie mają inne biegi w kraju. Atmosferę! I tu należy się z Damianem zgodzić w 100%. Jeśli ta zbliżająca będzie chociażby w połowie tak udana pod kątem atmosfery jak ta z zeszłego roku, to sukces i banany na buzi gwarantowane! Kielecka Dycha to bieg rekreacyjny, biegacze z założenia nastawiają się na fajną, rodzinną, przyjacielską atmosferę, a nie na rywalizację i bicie rekordów (przynajmniej mam taką nadzieję:). Trasa z powodu swej trudności i nawierzchni biciu rekordów na pewno nie sprzyja, dodatkowo nie posiada atestu i nie kończy się dokładnie na dziesiątym kilometrze. Do przebiegnięcia w Kieleckiej Dyszce jest dokładnie 10,7 km w fantastycznych okolicznościach przyrody:) Jeśli jeszcze sie wahacie – nie róbcie tego! 🙂 Nie idźcie tą drogą:)

Dodatkowo organizatorzy zapraszają także na Bieg Przedszkolaka. Start biegu w którym jak sama nazwa wskazuje mogą wziąć przedszkolaki zaplanowany został na godzinę 9.00. Udział w biegu jest darmowy, zapisy przed biegiem w Biurze Zawodów. Dzieciaki otrzymają profesjonalne numery startowe, a na mecie…medale! W biegu przedszkolaka nie jest prowadzona klasyfikacja, nie liczy się zajęte miejsce i czas, liczy się zabawa i dotarcie do mety! Dystans Biegu Przedszkolaka to 400 metrów (jedno okrążenie stadionu lekkoatletycznego przy ul. Bocznej)

Zdradzając szczegóły, tak oto będzie wyglądał medal, który otrzyma każdy uczestnik biegu, który dobiegnie do mety.

kd_medal_wizualizacja

a tak wyglądać będą numery startowe. Z nr 13 biegnę ja:)

2numer_13_wzor

Polecam oficjalny fanpage na Facebooku Kieleckiej Dychy – www.facebook.pl/kieleckadycha

Oficjalna strona biegu: www.kieleckadycha.pl

SZURANIE.PL jest oficjalnym współorganizatorem II Kieleckiej Dychy.

Author: szuracz

Share This Post On

3 komentarze

  1. Dopiero wychodzę z kontuzji, więc jak nie dobiegnę, to doszuram ;D
    Aga

    Post a Reply
    • nooo bo to właśnie chodzi o szuranie w tym całym zamieszaniu:) No i o pączki też:)

      Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.