I Kielecki Bieg Mikołajkowy

logo_bez_tlaSzanowni Szuracze!

Miło nam poinformować i zaprosić Was na wspólne mikołajkowe bieganie na zakończenie 2013 roku. I Kielecki Bieg Mikołajkowy odbędzie się 7 grudnia 2013 o godzinie 14.00. Spotykamy się nad kieleckim zalewem (przy molo). Jednocześnie informujemy, że Bieg nie ma charakteru wyścigu, chcielibyśmy aby był to biegowy happening podczas którego będzie okazja się spotkać, podzielić wrażeniami z kończącego się roku kalendarzowego, być może zaplanować wspólne starty na przyszły rok.

Zachęcamy Was także do przybycia na miejsce zbiórki w przebraniu, nie koniecznie świątecznym. Mam nadzieję, że wspólnie pokażemy, że świętokrzyscy biegacze mają do siebie spory dystans i są otwarci na wspólną zabawę! Liczymy na Was i obiecujemy, że spośród przebranych osób wspólnie wybierzemy te „najbardziej atrakcyjne”, które otrzymają nagrody niespodzianki. W Fitness Klub Symetris istnieje możliwość nieodpłatnego skorzystania z szatni i przebieralni (ul. Klonowa 55a)

Po zakończeniu Biegu chcielibyśmy wspólnie z Wami podzielić się opłatkiem (jeśli macie taką możliwość zabierzcie go ze sobą:) ).

Czekamy na Was!

Udział w biegu jest darmowy, jednak prosimy o zapisanie się tutaj: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=992 – pozwoli nam to lepiej przygotować się do organizacji.

Trasa biegu to około 5km – dostępna tutaj: http://www.endomondo.com/routes/272420268

Organizatorami biegu jest Kielecki Klub Lekkoatletyczny i Symetris Fitness Klub, współorganizatorami:Biegam Bo MuszęNaszmaraton.pl i szuranie.pl

ramka

Author: szuracz

Share This Post On

1 Comment

  1. Hmm. Poprawcie błędy w datach. U was na stronie jest że bieg będzie w 2013 roku, a na datasport, że w 2015

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.