Koncert dla Bartka! – szuranie.pl rozdaje zaproszenia!

Plakat JPGZ wielką przyjemnością zapraszam i polecam uwadze koncert, który odbędzie się 10 maja na kieleckiej Kadzielni. W najpiękniejszym amfiteatrze w Polsce wystąpi Ania Wyszkoni oraz zespół Pectus. Będzie to wydarzenie wyjątkowe – wyjątkowe dlatego, że każdy kto weźmie w nim udział dołoży małą cegiełkę do tego aby „Bartek mógł biegać”.

Znana przede wszystkim w kieleckim środowisku osób szurających (a nawet biegających:) Akcja pod nazwą „Biegnę aby Bartek mógł biegać” została zapoczątkowana przez Damiana, ojca prawie dwuletniego Bartka. Bartuś urodził się bez lewej stopy oraz z innymi wadami wrodzonymi. Największym problemem z jakim zmagają się Bartka rodzice jest gromadzenie funduszy na protezy, szczególnie na te profesjonalne z włókna węglowego.

Damian – ojciec Bartka, w niekonwencjonalny – ale często skuteczny sposób gromadzi fundusze dla syna. Wymyślił i promuje akcję „Biegam, żeby Bartek mógł biegać”. Startuje w zawodach, biegach ulicznych i tam zbiera pieniądze, prowadzi bloga (http://naszmaraton.blogspot.com/) i dzięki temu grupa w koszulkach z napisem – Biegnę, żeby Bartek mógł biegać, ciągle się powiększa. W ostatnią niedzielę przebiegł swój pierwszy w życiu maraton! Cele ma ambitne i małymi kroczkami je realizuje. Dzięki Damianowi coraz więcej osób przyłącza się do pomocy Bartkowi, ale też samemu zaczyna się ruszać, biegać czyli korzyści są ogromne.

Do akcji przyłączyła się też Fundacja Możesz Więcej, która organizuje na Kadzielni wspaniały koncert. Całkowity dochód z tego koncertu będzie przeznaczony na pomoc dla Bartka. Myślę, że to znakomity sposób na przyłączenie się do wspaniałej akcji oraz spędzenie miło kilku godzin słuchając fajnej muzyki. Mam nadzieję, że pomożemy wszyscy. Jednym z patronów tego koncertu jest ten blog – www.szuranie.pl, a piszący te słowa będzie miał niewątpliwą przyjemność poprowadzić to wydarzenie. Oczywiście charytatywnie.

Przyjdźcie na Kadzielnię, „aby Bartek mógł biegać” !!!

Mam dla Was niespodziankę: 5 pierwszych osób, które na stronie szuranie.pl na facebooku (o tutaj – https://www.facebook.com/szuranie) pod informacją o tym koncercie napiszą „coś” otrzyma podwójne zaproszenia na koncert! Aaa i jeszcze jeden warunek, bilet jest darmowy dlatego musicie obiecać, że choćby symboliczną złotówkę wrzucicie do puszki podczas koncertu.

Plakat Bartek-tekst zmieniony

 

oto zapowiedź wideo koncertu na Kadzielni.

Author: szuracz

Share This Post On

1 Comment

  1. rewelacyjnie poprowadzony koncert, super inicjatywa, super wykonawcy, super aukcja!!!!

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.