Rywalizacje na Endomondo

endomondo

To jest jak najbardziej poważny temat!

Wiadomo, że nic tak nie mobilizuje jak bezpośrednia, czy chociażby pośrednia rywalizacja. Wiadomo, że lepiej gonić niż uciekać (dlatego wszyscy poza miejscem pierwszym mają lepiej:) A mówiąc bardziej serio, zapraszam do Endomondowej rywalizacji na najwięcej uszuranych kilometrów w danym miesiącu. Mam nadzieję, że uda nam się szerzej poznać naszych bohaterów. Wywiady, zdjęcia, autografy na szuranie.pl być może się pojawią:) Zatem do boju!

GRUDZIEŃ 2013

Znowu rekord, w najlepszym okresie szurało z nami 301 osób (później cztery gdzieś uciekły) i na mecie zameldowało się 297 szuraczy!!! Przebiegliśmy 34 tysiące kilometrów, spaliliśmy TRZY MILIONY kalorii! A najlepszy w tym wszystkim był niesamowity Jacek Będkowski który pokonał 700 km (bez 40 metrów). Rozmawiałem z Jackiem – nasza rozmowa jest TUTAJ

LISTOPAD 2013

We wrześniu i październiku byłem gapa i zapomniałem…:) Ale listopad wynagrodził nam to zupełnie. Rekordowe 229 osób, a wśród nich najlepszy Janusz Czyżewski z wynikiem 450 km

SIERPIEŃ 2013

128 osób szurało z nami w sierpniu, najlepszy okazał się Darek Buczek (wygrał także rywalizację w lutym)

LIPIEC 2013

W pierwszym miesiącu wakacji szurało z nami 138 osób. Wygrała Anette, która ukończyła w ten sposób swoją MAGICZNĄ rywalizację 366 maratonów w 365 dni.

CZERWIEC 2013

W czerwcu wydarzyło się coś czego szczerze się nie spodziewałem. Do naszej rywalizacji dołączyła Annette Fredskov, niesamowita kobieta która… biega codziennie maratony. Każdego dnia przebiega 42 kilometry. Każdego! Tym samym miejsce pierwsze w czerwcowej rywalizacji zostało zajęte:) Cieszę się ogromnie, że taka osoba biega razem z nami. To wydarzenie na skalę światową, nie było do tej pory kobiety na świecie, która by to zrobiła. Anette chce przebiec 366 maratonów w 365 dni. Zostało jej jeszcze kilka…

Udało mi się porozmawiać trochę z Anette. Zapraszam tutaj

Anette wygrała czerwcowe szuranie z wynikiem 1278 km!

zapraszam do rywalizacji lipcowej – TUTAJ

oraz do wakacyjnej – TUTAJ

MAJ 2013

W kwietniowej rywalizacji szuranie.pl na Endomondo szurało z nami 108 osób. Tradycyjnie wśród nich byli nie tylko Polacy, 13518 kilometrów przeszurały z nami osoby m.in. z Meksyku, Turcji, Norwegii i Brazylii. W czołówce próżno jednak było szukać obcobrzmiących nazwisk, a jedynym obcokrajowcem, na dziewiątym miejscu jest Hasan z Turcji. Pierwsze miejsce (360,01 km), po walce do ostatnich minut kwietnie, zajął Adam Dulnik z Kielc. BRAWA!. Zapraszam na krótką rozmowę ze zwycięzcą. Tutaj więcej o zwycięzcy: http://www.szuranie.pl/adam-dulnik-zwyciezca-kwietniowej-rywalizacji-endomondo/

a tu jak wyglądało majowe szuranie.

KWIECIEŃ 2013

Po ogromnie rekordowym marcu, czas na kwiecień. Czy będzie równie fascynujący? Czy odległości będą równie ogromne? I czy pobijemy marcowy rekord? Oby! W marcu przeszuraliśmy łącznie 23319 km, biegały z nami 192 osoby z całego świata!
Marcową rywalizację zwyciężył Jakub Szymoniak, który przebiegł ponad 1000km! – tu prezentuje z Kubą krótką rozmowę, ale tak naprawdę każdy z Was/Nas jest zwycięzcą! Każdy przeszurany kilometr to punkt dla Waszego zdrowia, a takich punktów nigdy za wiele. Zatem szurajmy!

MARZEC 2013

Szykuje się rekordowa bitwa na kilometry z szuranie.pl. Na chwilę obecną (4 marca) zapisały się 143 osoby! To absolutny rekord! Są wśród nas nie tylko osoby z Polski, szurają z nami także mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Italii, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Austrii i Danii. Prawdziwe międzynarodowe towarzystwo które połączyło szuranie!
Życzę Wam super wybieganych kilometrów i zero kontuzji!

Tutaj możesz do Nas dołączyć: http://www.endomondo.com/challenges/8789426

LUTY 2013
Zwycięzcą pierwszej oficjalnej bitwy na kilometry szuranie.pl został Darek Buczek z Góry Kalawrii. Nie udało mi się niestety skontaktować z Darkiem, ale widać po jego profilu na Endomondo, że nie jest to zwykły szuracz:) Jego kilometraż robi wrażenie, w lutym wybiegał 482,22 km !!!
Jego życiówki Endomondowe to m.in: 5km – 20:13, 10km – 43:37, półmaraton – 1:34:24, maraton – 4:02:30. Wyniki super. Gratulujemy Darkowi i walczymy dalej w marcu!

a jakby się coś nie wyświetlało to zwykły link jest tu: http://www.endomondo.com/challenges/8446556

 

4 komentarze

 1. Nie rozumiem dlaczego jedyną aplikacją do której można się odnieść jest endomodo? a co z resztą?

  Post a Reply
 2. jest po prostu najpopularniejsza i ma najbardziej rozwiniętą funkcję społecznościową. Można tam zaczytać treningi bezpośrednio z Garmina, lub biegać z telefonem. Zdecydowanie większość plusów niż minusów. A jakie proponujesz? Możemy spróbować, żaden problem

  Post a Reply
  • run-log.com na ten przykład. W Endomondo za niektóre rzeczy trzeba płacić. W Run-logu to wszystko jest za darmo. Aplikacja na telefon jest, importy z innych urządzeń są. Piękna sprawa.

   Post a Reply
 3. znam oczywiście, też korzystam. Aplikacja na telefon niestety nie jest pełna – brakuje systemu iOS, a co by nie mowić „ifonowców” jest sporo. Można dogrywać treningi oczywiście, tak sam robie – jednak to wymaga „chęci”, Endomondo robi wszystko za nas, a z płatnych tematów nie trzeba korzystać. Poprzyglądam się bliżej run-logowi, zobacze co i jak i możemy spróbować, żaden problem:)

  Post a Reply

Trackbacks/Pingbacks

 1. 140 kilometrów jednej nocy! Jacek zwycięzcą grudniowego szurania na Endomondo. | szuranie.pl - […] Rywalizacja – szuranie.pl na Endomondo […]

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.