Polecam jak nic innego – II KIELECKA DYCHA !!!

dycha_1_medialni

II Kielecka Dycha – partnerzy medialni

Pierwsza edycja Kieleckiej Dychy była moim pierwszym „poważnym” biegiem. Takim w którym nie biegnę, czy tam szuram sam, tylko z większą ilością osób, noo przynajmniej na starcie:) Decyzję o starcie podjąłem jakiś miesiąc przed imprezą, czyli mniej więcej tak jak teraz. Nie wiem w sumie dlaczego? Pewnie jak każdy chciałem poczuć klimat i przyznam szczerze, że poczułem.

Teraz po roku mam za sobą kilka ukończonych „dyszek”, w tym te ogromne – Orlen Warsaw czy Bieg Powstania Warszawskiego, też takie mniejsze jak Żoliborski Bieg Mikołajkowy, dwa półmaratony – Warszawski i Radomski i mnóstwo kilometrów przeszuranych z uśmiechem na ustach, i coraz poważniej myślę o pokonaniu w przyszłym roku 42 km 195 metrów…. Mogło być tego więcej, ale rok temu, przed swoim pierwszym startem w życiu nie sądziłem, że ten rok tak pozytywnie będzie wyglądał.

Kielecka Dycha zdecydowanie dała mi kopa, zaraziła mnie na dobre bieganiem i mimo tych wszystkich startów uważam, że była najlepszym biegiem w jakim wziąłem udział. Tak najlepszym! mimo, iż nie było medali ( w tym roku będą!), koszulek (nie będzie), pakietów startowych (nooo też nie będzie – choć numer będzie:) itd. Było za to to, czego wcześniej nie doświadczyłem, fajna zabawa, super atmosfera, bajeczna trasa i niepowtarzalny klimat. Tak jest na Kieleckiej Dyszce! Tak to opisywałem w zeszłym roku.

Jestem przekonany, że 20 października będzie identycznie, a jak tylko uda się wybłagać tam u góry ładną pogodę, to wszelkie problemy z przeszurywaniem kolejnych kilometrów zostaną nagrodzone pięknymi jesiennymi obrazami w lesie na stadionie.

Dlatego z czystym sumieniem polecam i zapraszam na II Kielecką Dychę.

W ciągu pierwszego dnia zapisów zarejestrowało się 90 osób!!! – limit wynosi 300 uczestników, dlatego naprawdę należy się spieszyć.

film autorstwa Przemka

Zapisujemy się tutaj: http://kieleckadycha.pl/zawodnicy.php

wpisowe wpłacamy na nr konta:

20 zł płatna przelewem na konto bankowe do dnia 16.10.2013 r.:
ING Bank Śląski S.A. 40 1050 1461 1000 0023 5341 5728

W treści przelewu należy wpisać: imię, nazwisko i rok urodzenia uczestnika oraz „opłata startowa Kielecka Dycha 2013”

szuranie.pl jest oficjalnym partnerem II Kieleckiej Dychy !

do zobaczenia 20 października!

więcej szczegółów na www.kieleckadycha.pl

02

tak się „cieszyłem” na zeszłorocznej Kieleckiej Dyszce:)

Author: szuracz

Share This Post On

3 komentarze

 1. No trochę mnie ścisnęło jak to przeczytałam Paweł:)Super!!!
  pozdrawiam
  Agnieszka K.

  Post a Reply
 2. Ładnie to opisałeś i choć w tym roku na pewno nie uda mi się do Kielc zawitać, to zapiszę sobie tę imprezę jako wartą rozwagi w przyszłym sezonie.

  Powodzenia na starcie i… mecie!

  Post a Reply
 3. Super. Trochę jakbym czytał…siebie 🙂 Zacząłem dokładnie jak Ty: od I Kieleckiej Dychy. Wkręciłem się: biegam, startuję (ostatnio pierwszy mój półmaraton w Skarżysku). II Kieleckiej Dychy na pewno nie odpuszczę by móc znów poczuć ten wspaniały rodzinny klimat biegania na swoim terenie 🙂

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.