Fizjotrening z Nike Free w FORPRO

forproRzadko jest możliwość aby pogadać o tym co nas boli (a stopy bolą często) z fachowcami w danym temacie, dlatego też ogromnie miło mi poinformować i zaprosić na fajne wydarzenie podczas którego będzie można dowiedzieć się wszystkiego o… naszych stopach. Ekspert Nike Running Poland – Szczepan Figat, podczas pokazowego treningu przedstawi zestaw ćwiczeń wspomagających aktywny i skuteczny ruch stopy w trakcie biegu. Tajemnice technologii Nike Free odkryje przed Wami Marcin Michalski, specjalista produktowy Nike Poland.


Po treningu i części teoretycznej będzie też można spotkać się z przedstawicielami firmy Satin, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące higieny stóp biegaczy i sposobów zabezpieczenia się przed popularnymi urazami.

Czyli jak widać motywem przewodnim będzie stopa biegacza, ale oczywiście będziemy testować najnowsze modele z serii Nike Free.

Widzimy się 11 kwietnia w FORPRO w Warszawie, ul. Myśliwiecka 4a o godz. 18.00

5fizjotrening1

Facebookowe wydarzenie jest tutaj: www.facebook.com/events/235736663218229/

 

Author: szuracz

Share This Post On

2 komentarze

  1. Komercja się robi straszna, a taki fajny blog…..

    Post a Reply
  2. Cześć! Jakimś cudem dopiero teraz wpadłem na ten blog. Dopisałem go jednak do swojej listy i będę bacznie obserwował. Pozdrawiam!

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.