Ogromnie żałuje, że mnie nie będzie. To będzie wielki bieg!

MBI2013000421_1191W niedzielę o godzinie 10.00 odbędzie się największy bieg masowy w historii Kielc. Trochę to smutne, że wystarczy 400 osób aby bić takie rekordy, ale z drugiej strony to ogromnie cieszy, że znalazły się cztery setki ludzi chcących coś zrobić dla siebie, a przy okazji dla Bartka. Albo nie tak, cztery setki ludzi, które zrobią coś wielkiego dla Bartka, a przy okazji zrobią coś dla siebie. To ogromnie cieszy.

V-tka dla Bartka, to charytatywny bieg zorganizowany przez kilku zapaleńców, którzy mimo wielu problemów nie poddali się i (przynajmniej na chwilę obecną) odwalili kawał dobrej roboty. Ogromnie, mega ogromnie żałuje, że mnie nie będzie. Takie to już mam „szczęście”, że jak dzieje się coś fajnego, to ja spędzam czas gdzie  indziej. Gdzie jestem? Zdjęcie poniżej mówi wszystko:)

IMG_0959

Tak! Piszę ten tekst patrząc sobie na płytę Stadionu Narodowego, tu właśnie dzisiaj rozpocznie się Orange Warsaw Festiwal. Wystąpi kilka gwiazdek, z Beyoncé i The Offspring na czele. Ale całkowicie szczerze – żałuje, że nie będzie mnie z Wami. Jednak pracę ma każdy taką, na jaką zasłużył:) A ja absolutnie na nią narzekać nie mogę!
Dlatego drodzy szuracze, biegacze, chodziarze, kijkowcy i wszyscy inni którzy jutro pobiegną dla Bartka, życzę Wam powodzenie, połamania życiówek (jeśli na to liczycie), wspaniałej zabawy w duchu fair play. Pamiętajcie, że jutrzejsza impreza to zabawa! W momencie wystrzału startera wszyscy wygraliście. Wygrał też Bartek, który mam nadzieję, już nie długo o własnych siłach przebiegnie taką piątkę!
Jeszcze raz gratuluje organizatorom, Bartkowi z Agnieszką i Sławkowi oraz wspaniałym rodzicom Bartka – Karolinie i Damianowi! Bawcie się dobrze jutro!

PS. Beyoncé, The Offspring, chłopcy z Cypress Hill oraz panowie z Lipali też pozdrawiają! 🙂

Author: szuracz

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.