Półmaraton Wtórpol – WIELKA FOTO GALERIA

IMG_5706

Tym razem z powodu przeciągającego się rozchorowania dużego, gorączki, bólów wszelakich od szyi począwszy na wszystkim innym skończywszy zdecydowałem iść za rozumem i zrezygnować ze startu. Taka oto męska decyzja. Ale jako, że do Skarżyska tak zwany rzut beretem to zapakowani w trzy osoby – żona, Piotr zwany Bamboshem (jedyny biegający w aucie, ukończył ostatecznie 1:40 !!! – brawo) i ja ruszyliśmy na północ. Plan był taki, żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda z zewnątrz, a dodatkowo porobić troszkę fotek. I tu okazało się, że wcale to nie takie hopsiup. Robię trochę, może nawet trochę dużo zdjęć sportowych, jednak jest to raczej piłka nożna, i muszę przyznać, że tam jest dużo łatwiej. Tak jest jedna piłka i wszystko wokół niej się kręci, tutaj w jednej chwili (sekundzie) jest najważniejszych kilkunastu aktorów i niestety nie udało mi się uchwycić wszystkich. Pewnie zaraz będziecie przeglądać te zdjęcia i jeśli się nie znajdziecie to sorry. Ale to był mój pierwszy raz na takiej imprezie, przyznam się, że nie ogarniałem ogólnie to raz, a dwa często nie rozpoznawałem odpowiednio wcześniej znajomych. Wstyd się przyznać, ale Piotra, z którym jechałem do Skarżyska, przegapiłem w pięciu lokalizacjach…. W PIĘCIU! Włącznie z metą! Sorki Bambosh!

A więc tak, poniżej prawie 300 fotek ze Skarżyskiego Półmaratonu Wtórpol, można oglądać do woli, można pobierać i korzystać do własnych celów także do woli z publikacją włącznie. A co! Jeśli będziecie je gdzieś umieszczać to z szacunku dla mojej pracy, nie kadrujcie proszę znaku w PD i podpiszcie, fot: www.szuranie.pl. Powiedzcie też o tej stronie znajomym, którzy biegli – może jest ich fotka. Zapraszam też do polubienia szurania na facebooku: https://www.facebook.com/szuranie

Dzięki – miłego oglądania!

Paweł

Author: szuracz

Share This Post On

5 komentarzy

 1. Paweł! dzięki za zdjęcia i za ten film z wodą na mecie! :))

  Post a Reply
 2. pierwsza sprawa: dobre zdjęcia. jakiego sprzętu używasz? szczególnie podoba mi się efekt mocnego pierwszego planu oraz lekko rozmytego drugiego, jasności.

  Coraz bardziej nam się Polska rozbieguje, jak Pan sobie radzi z kontuzjami? mnie czeka operacja kolana, które uległo kontuzji podczas biegu. Biegam w górach i przypuszczam, ze się przetrenowałem.
  tak jak Pan napisał, bieganie uzależnia, i człowiek myśli o tym kiedy wróci na trasę.

  zapraszamy do Szklarskiej Poręby do Chaty Biegacza,
  pozdrowienia i powodzenia, Marcin

  Post a Reply
 3. Hej Marcin, używam Canona 7D, wyposażonym w tym akurat przypadku w obiektyw Cannon o ogniskowej 200mm ze stałym światłem 2,8. Efekt o którym mówisz to wynik długiej ogniskowej(dużego zooma:) i małej przesłony. A to że jest bardzo biało – jasno z tyłu, to nic innego jak słońce, które przepala troche zdjęcie. Pierwszy plan w cieniu a tył w słońcu i już. Ot cała tajemnica.
  Odpukać (puk puk) poza początkowymi problemami z kolanami nic złego mi się nie dzieje. Kolana muszą boleć – w moim przypadku szczególnie (waże 90 kg). Brałem jakieś artresany itd, ale chyba bardziej działały na podświadomość i mocno pompowały mi brzuch:)
  Nasze góry troszkę mniejsze, ale zawsze (świętokrzyskie).

  Zdrówka życzę i nie poddawania się!
  Paweł

  Post a Reply
  • Dzięki Paweł.
   te dane aparatu bardzo się przydadzą, bo podczas wyprawy w góry upadł mi aparat i uszkodził się obiektyw. Nie działa funkcja zoomu, i aparat się meczy.
   Trzeba zmian. będę mieć na uwadze obiektyw o jakim wspominasz.

   Gratulacje, ze nie masz kontuzji, to może oznaczać rzeczywiście elastyczne ścięgna.

   Jak się odżywiasz przed i po biegu? Czy masz na ten temat post na blogu?

   dzięki, i pozdrowienia, Marek, Chata Biegacza

   Post a Reply

Trackbacks/Pingbacks

 1. A było to tak… szuraniowy 2013 | szuranie.pl - […] z powodów zdrowotnych musiałem odpuścić. Na miejscu jednak byłem, fotki porobiłem – są TUTAJ. W następnej edycji chyba się…

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.